Koolimaja

Käesoleval õppeaastal 2023/2024 alustame tegevust eelkooliga Tallinnas, Jõe Tn 2a.
Ruumid võimaldavad nii akadeemilisemaid klassitegevusi, kui mängulisemat ja vabamat olemist.
Kui Jumal annab alustame septembris 2024 õppetööd Suur-Kloostri tänav 14.
Piltidel on kujutatud koolimaja peale renoveerimist. Eesti Apostlik-Õigeusu Kirik annab rendile Püha Tarkuse Koolile renoveeritud ruumid aadressil Suur-Kloostri tänav 14, kus asub ka EAÕK Issanda Muutmise peakirik. Koolimaja renoveeritakse algselt väljast ja esimesel korrusel ning iga aasta suvel luuakse juurde üks või kaks klassiruumi vastavalt kooli vajadusele.  Kool hakkab kasutama ka 1734. aastal pühitsetud kirikut oma aktusteks ja muudeks kogu kooli koondavateks kogunemisteks.  Samas kohas on tegutsenud ka 1866. aastal avatud Issanda Muutmise koguduse õigeusu kirikukool ja orbude varjupaik.
Eelmine
Kooli tutvustused