Kooli tutvustused

Esimesed kohtumised

22. jaanuaril toimus Tallinna Püha Siimeoni ja Naisprohvet Hanna Koguduses peale pühapäevast Püha Liturgiat esimene Püha Tarkuse Kooli tutvustus.

Facebooki postituses
näitas huvi kohtumise vastu üles pea 50 inimese
Peale liturgiat toimus esimene avalik etteaste Püha Tarkuse Kooli tutvustuseks. Preester Roman esitas kooli loomise lugu, tulevane direktor Mart rääkis kooli pedagoogilisest lähenemisest ja Marko avas koolihoone ja juriidikaga seotud küsimusi. Kohale tulnud rahva hulgast esitati palju küsimusi - alates õpetajatest, koolimajast kuni näiteks joogatundide läbiviimiseni lastevanemate soovi korral. Kooli loomine toimub Tallinna ja kogu Eesti kõrgestipühitsetud metropoliit Stefanose õnnistusel.

Mõned pildid sündmuselt.

Kohtumine tulevases koolimajas

12. veebruaril toimus Tallinna Issandamuutmise peakirikus peale pühapäevast liturgiat taas kooli tutvustus, kus saime tutvuda tulevase koolimaja esimese klassiga. Huvilistel oli võimalik üritusele registreerida meie Facebooki postituses.

Mõned pildid esimesest klassist enne remonti.

Eelmine
Jumal õnnistab heldet andjat!
Järgmine
Koolimaja