Sisseastumine esimesse klassi

Alustame 1. klassiga 2024. aasta 1. septembril, mis ühtib ka õigeusu kirikuaasta algusega.

Miks tulla meie kooli õppima?

☦️ Me usume, et iga inimese süda on killuke Jumala loodut.

☦️ Me väärtustame traditsioone ja haridust ning leiame, et kool peab aitama õpilasel ehitada vundamenti, millele tuginedes saab ta oma elu kindlalt juhtida ja helgelt tulevikku vaadata.

☦️ Me väärtustame nii laste akadeemilist haritust kui ka sotsiaalset arengut.

☦️ Me lähtume õpilasest kui indiviidist, kellel on oma elutee, mured ja rõõmud ning unistused, mille poole pürgida.

☦️ Me oleme väike kool suures Tallinna linnas ning asume ajaloolises ja ilusas vanalinnas.

1 вересня 2024 року розпочнеться навчання в 1-му класі, що також збігається з початком православного церковного року.

Чому варто прийти на навчання саме до нашої школи?

☦️ Ми віримо, що серце кожної людини є частиною Божого творіння.

☦️ Ми цінуємо традиції та освіту, і ми віримо, що школа повинна допомогти учням створити фундамент, щоб вони могли впевнено керувати своїм життям і створювати своє майбутнє.

☦️ Ми цінуємо навчальний, а також соціальний розвиток дітей.

☦️ Ми думаємо про студентів як про особистостей, які мають свій життєвий шлях, радощі, печалі та мрії, які вони прагнуть втілити.

☦️ Ми невелика школа у великому місті Таллінн, знаходимось у історичному та красивому старому місті.

Jagage palun sisseastumise infot oma tuttavatele allpool oleva Facebooki või e-posti nupu kaudu.